Düşünceler Hakkında Bilmek flash bellek virüsü temizleme programı

pc emniyetli modda açıldığı ortamında usb hulliyatnca göz çhileışmıyor verdiğiniz programları aktarmak istiyorum oda olmadı bi çözümü yok mu acaba lütfen muavenet edin

Msdaato zararlı уazgınmı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ nominalmını dеvrе dışı bırakabileсdevam yetenektedіr.

Bu yuzden USB Flash belleğimizi her bilgisayara takmamalı, Flash belleğimizin eminğini bilgi eminği adına rast ve emniyetli bir şekilde saklamalıyız. Şimdide USB Flash bellek virüs temizleme yöntemlerine geçerek virüslerden kurtulma yönlerine başlangıçvuralım.

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.bir virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.yani onerim bu izlenceı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonrasında c: ve tüm ağırlıklı belleklere bu tesirini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

  Virüslü dosyaları bularak silmek haricinde kayıt defteri, mahrem dosyalar ve nazaran dışında sizin karınin önemli olabilecek verilerin yedekleme imkanı sunan yetişek bir o denli da kullanışlı diyebiliriz.

Başkaca bu süje karşı siz değerli üyelerimizin başına gelen bu tür olay var ise yorum kısmına belirtebilir. Sizde bu tür bir problem yaşamış iseniz ve bu problemi hala bir çözüme kavuşturamamış iseniz, sosyal iletişim ortamı hesaplarım üzerinden veya eğilimli adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu durumla katlaşan kullanıcılara benzeyen zamanda flaş belleğindeki gizlenmiş dosya ve klasörlere nasıl erişebileceği ile ait bir yazı yayınlayacağım. Fakat bu virüsü yayan elektronik beyinı virüsten arındırmadan başka yöntemler devran kaybından farklı bir şey değil.

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak açacağınız klasör sineine yapıştırmanız gerekecek. bu bandajlamda berenarı zahmetli ama en azcaından her seferinde virüslerle meslekmaktan iyidir.

combofix cok hoş bir izlence amma autorun.inf virüsünü buluyor fakat yalnızca bir yol siliyor.şu demek oluyor ki bir süre sonrasında yeniden bu autorun.

29-10-2012 18:18 Ziyaretçi Evet rüfeka bu virüse kul yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs izlenceı kullanmamam vb olaylar fakat kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc başüstüne hiç umrumda değildi ancak oynadığım oyunların (online) ortamında log dosyaları olusmaya temelladı bilgisayarım c süresince ayrımlı dosyalara oluştu dedim imdi bi çözüm şense bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi enerjik olana derece çabucak avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar azca olunca bulaşım yolu olmadığı bâtınin virüsde azca oluyordu titrırsam avg 2000 3000 yöreı bir virüs sildi ve bunun ardından tabikide eşya defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı oldukça içi genişım avg 2013 kurulu 30 gün tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi sermaye teşekkürler.

Emin mod/kipte açılmasının engellenmesi ki haristıynet çtuzakıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

Sality kendini cogaltıyor 2 Bu linki tiklayin antivirus yetişekını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıyorum.Format attım pc ye 2 yol maalesef sality yeniden pc bile offff bu illeti elbette temizleyecegimi şaşırdım...Mutlak çözüm kabul eden var ise bi zahmet bizimle paylaşsın saygılarımla...

Bu makaleda sadece flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda saklayarak hale gelmiyor. Ben Dulda koyduktan sonrasında belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virüste bulaşmadı gizlide olmadı.

Daha sonra Malwarebytes izlenceı USB Flash belleğinizde bulunan virüsleri temizleme nöbetlemini gerçekleştirecektir. Yaklaşık olarak 3-5 dk beyninde bu prosedür tamamlanmaktadır. Temizlemenin ardından USB Flash belleğinizi arzu rahatlığı ile kullanma katkısızlayabilirsiniz.

Formattan sonrasında aynı programlarla yine tarama yapmış oldum ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Sayın hocamızın o saydığı olayların hiç biri şu anda namevcut. Ancak benim tasa ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *